Örümcek Ağı - İp İle Yüz Germe

İple Yüz Germe

Son zamanlarda yoğun olarak tercih edilen ve etkili sonuçlar ortaya çıkaran iple yüz germe uygulamasının sıkça tercih edilmesinin en temel nedeni, uygulamanın ardından herhangi bir yan etki görülmemesidir. Uygulama sonrasında kısa süre içerisinde etkiler gözlemlenmeye başlanabilmektedir. İple yüz germe uygulaması boyun kırışıklıkları, kaş bölgesi, çene altı, çene çizgisi, kaz ayakları, göz altı torbaları, alın kırışıklıkları gibi birçok alanda yoğun olarak kullanılmakta ve kısa süre içerisinde etkili sonuçlar ortaya çıkarabilmektedir.

Ameliyata ihtiyaç duyulmadan uygulanabilen iple yüz germe uygulaması sosyal medyada ve basında oldukça ilgi odağı olmayı başarmış ve birçok kişi tarafından tercih edilmesine sebep olmuştur. Bu sayede iple yüz germe uygulamasının kullanım oranı büyük ölçüde artmıştır. İple yüz germe uygulaması hızlı uygulanabilen bir uygulamadır fakat mutlaka uzman doktorlar tarafından yapılması gerekmektedir. Uygulamanın hızlı ve etkili sonuçlar ortaya çıkarabilmesi uzman doktorlar tarafından bilinçli uygulanması sonucunda ortaya çıkabilmektedir. Uygulama 30 dakika gibi kısa süre içerisinde tamamlanabilmekte ve etki sonuçlar gözlemlenebilmektedir.

Uygulamanın ardından kişi doğrudan günlük aktivitelerine kaldığı yerden devam edebileceği gibi doktorun tavsiyelerine de mutlaka uymak zorundadır. Uygulama sırasında ve sonrasında dikkat edilmesi gereken konular hekiminiz tarafından belirtilecektir. Uygulama sonrasında ağzı çok açmak yada mimik hareketlerinizi aşırı yapmamaya dikkat etmelisiniz. Uygulamanın ardından geçen 3 hafta süresince yüzünüze baskı yapılmaması ve ovuşturulmaması gerekmektedir. Bu sürenin ardından mimik hareketlerinizde rahat davranabilirsiniz.

Uygulama sonrasında geçen ilk birkaç gün ciltte şişlik yada kızarıklıklar görülebilmektedir, bu şişlik yada kızarıklıkların minimuma indirilebilmesi için buz kompresi uygulaması yapılabilmektedir. İple yüz germe uygulaması sırasında hissedilen ağrı, diğer cerrahi uygulamalara göre kıyaslandığında yok denecek kadar az derecededir. Uygulamanın ardından diğer cilt uygulamalarında da olduğu gibi ilk günler hafiften kaşıntılar görülebilmektedir. Kısa süre içerisinde etkileri ortaya çıkan iple yüz germe uygulamasının tam etkisi yaklaşık bir hafta sonunda gözlemlenebilmektedir.

LAZER EPİLASYON

CİLT GENÇLEŞTİRME

DOLGU - BOTOKS

LEKE TEDAVİSİ