HAKKIMIZDA

1960 doğumlu Hamiyet ARİATTA ; 1980′de Dicle Üniversitesi'nden mezun oldu. Aynı zamanda İtalyan vatandaşı da olan Hamiyet ARİATTA 1986 yılında İtalya'da 5 yıllık UYGULAMALI ESTETİK OKULU' nu bitirmiş olup, Türkiye'nin ilk estetik güzellik merkezlerinden birini 1984 yılıdaDiyarbakır da kurdu. Daha sonra Roma'da LEONARDO DA VİNCİ ÜNİVERSİTESİ DERMOKOZMETELOJİ Bölümünü bitirip Güzellik Merkezi olarak kurmuş olduğu güzellik merkezini bir sağlık ve estetik polikliniğine dönüştürdü.

Estetik alanında eğitime büyük önem veren Hamiyet ARİATTA 2011 yılında yine Roma'da bulunan bir vakıf üniversitesinin ESTETİK TIP AKADEMİSİ bölümünden dünyaca ünlü medikal estetik uzmanlarının öğrencisi olarak mezun oldu veardından İtalya Bologna'da Medikal Estetiklazerlerle tedavi alanında master yaptı. Şu anda perugia da lazerle tedaviler üzerine dünyaca ünlü bir klinik okulda eğitimine devam etmektedir. 1985 yılından bu yana güzellik sektörü içerisinde başarıdan başarıya koşan ve bu konuda Türkiye'nin ilklerinden biri olan Hamiyet ARİATTA çeyrek asırlık tecrübesiyle NOVARA KLİNİĞİ 'ni FDA onaylı son teknoloji sistemlerle ve uzman kadrosuyla birlikte medikal estetik ve epilasyon kliniği olarak Diyarbakır'da hizmetine devam etmektedir.

Novara klinik sunduğu hizmetler ve ileri teknoloji sistemlerle, uzman kadrosuyla güneydoğu anadolu ve doğu anadolu bölgesinin en donanımlı medikal estekik ve epilasyon kliniği olarak hizmet vermektedir.