Lazer Epilasyon

Novara klinik Diyarbakır da son teknoloji cihazları ve uzman kadrosu ile lazer epilasyon hizmeti vermektedir. Sizde lazer epilasyon yaptırmak veya diyarbakır lazer epilasyon hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Nedir?

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın günümüzdeki en etkili yöntemi lazer epilasyondur. Lazer epilasyon vücudun bir çok bölgesindeki istenmeyen tüylerin lazer ışığı ile kalıcı olarak yok edilmesidir. gönderilen lazer ışınları kıl köklerindeki melanin pigmenti tarafından emilerek ısı enerjisine dönüştürülür.Açığa çıkan bu ısı enerjisi kıl kökünü tahrip ederek kıl oluşumunu kalıcı olarak engeller.

Güvenli midir?

Üretilen enerji belirli bir dalga boyundadır. Bu enerji cilde zarar vermeyerek doğrudan kıl köküke ulaşır, sonrasın ışık vücuda herhangi bir şekilde zarar vermez. Uygulamasının güvenilirliği ve etkinliği Amerikan gıda ve ilaç dairesi FDA (Food and Drug Association) tarafından 1996 yılında onaylanmıştır. Lazer epilasyon, bu konuda uzmanlanmış eğitimini almış kişiler tarafından yapılmalıdır.

Sonuçlar kalıcı mıdır?

Lazer epilasyon ile yok edilen kıl kökleri bird aha çıkmamaktadır. FDA tarafından uzun yıllar klinik çalışmalarında kanıtlanmıştır.

Lazer Epilasyon Türleri?

Salonumuzda: Nd:YAG Lazer, Diyot Lazer, Ağrısız medikal epilasyon yapılmaktadır.

LAZER EPİLASYON

CİLT GENÇLEŞTİRME

DOLGU - BOTOKS

LEKE TEDAVİSİ